Pas ndeshjeve me kombetare, tashme rikthehem kampionatet me elitare ne Europë.

Real Madridi pas 3 ndeshjeve në kampionat ka tubuar 5 pike ku ka 1 fitore dhe 2 barazime.

Neser madrilenet ballafaqohen si vendas në Bernabeu ku e presin Levanten në Bernabeu, ndeshje kjo e cila fillon në ora 13:00.

Zidane ka probleme me lendimet dhe për këtë arsye ai ka në dispozicion vetëm 3 mesfushor, dhe sot pasdite ai ka publikuar listën e të ftuarve për neser.

Loading...