Është zhvilluar javën e kaluar vetëm xhiro e katërt në Premier League dhe tashmë kemi trajnerin e parë të shkarkuar.

Klubi i Watfordit ka shkarkuar trajnerin Javi Garcia, kjo është njoftuar zyrtarisht nga klubi i Premier Leagues, shkruan Teleshkronja Post.

Javi Gracia është larguar nga Watford dhe është zëvendësuar nga ish-shefi i Hornets, Quique Sanchez Flores, vetëm pesë ndeshje në sezon.

Më shumë informacione në vazhdim…

Loading...