Zyrtare: Këto janë çiftet çerekfinale të Ligës së Kampionëve 2018/19

share

Është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve në Nyon të Zvicrës.

Para pak minutash përfundoj hedhja e shortit, ku u përcaktuan katër ndeshjet çerekfinale.

Këto janë çiftet që do të ndeshen mes vete:

Shorti i plotë i çerekfinaleve të LK

Shortin më të lehtë në këtë fazë parshikohet ta ketë Liverpool, e cila ndeshet me Porton, shkruan Teleshkronja Post.

Ajax do të takohet me kampionin italian, Juventus, Manchester United me Barcelonën dhe Tottenham kundër Manchester City./TeleshkronjaPost/

Pëlqeni faqen tonë për lajmet e fundit
Loading...