Real Madridi do të përballet me Levanten gjatë ditës së nesërme në ndeshjen e javes së 4-të të La Ligës me fillim nga ora 13:00.

Zidane ka dalur nē konferencë për media para ndeshjes së nesērme kundër Levantes ku ka folur per shumë gjëra, e në veçanti për debutimin e Eden Hazard.

“Të gjithë ne duam ta shohim Hazardin dhe tash ka ardhur koha për debutimin e tij”.

“Ka presion të madh tek ai, pasi të gjithë presim shumë prej tij. Por, gjëja më e rëndësishme është se Hazard tashmë është plotësisht i gatshëm”, ka thënë Zidane.

Loading...