Real Madridi ka kaluar në avantazh ndaj Osasunas, në takimin i cili po zhvillohet aktualisht në Santiago Bernabeu.

Pas një gabimi në mesfushë nga Osasuna, Toni Kroos rrëmbeu topin dhe pasoj tek Vinicius Jr, i cili shënoj super gol për 1-0,

Pasi shënoj golin e parë, braziliani shpërthej në lot, transmeton Teleshkronja Post.

Shikoni super golin e Vinicius Jr në minutën e 36″ të takimit, pas asistimit nga Toni Kroos:

Ka përfunduar pjesa e parë 45″: Real Madrid 1-0 Osasuna.

Loading...