Vinicius fiton penalti, çfarë bëri Ramos ?

Real Madridi përsëri ka kaluar në epërsi kundër Atleticos.

Pas disa driblimeve të pabesueshme nga Vinicius Junior ai u pengua në zonë dhe u shkaktua penalti, raporton TeleshkronjaPost.

Ramos nuk gaboi nga penaltia dhe shënoi për 1-2:

Loading...