Portali Teleshkronja Post lajme

Ndërron jetë një person në një ak’sident në Gjilan

Një person ka ndërruar jetë në një ak’sident komunikacioni në Kmetoc të Komunës së Gjilanit.

Zëdhënësi i policisë së rajonit të Gjilanit Shaban Azizi e konfirmoi ak’sidentit por nuk ka dhënë detaje të tjera lidhur me këtë rast.

“Një ak’sident ka ndodhur në Kmetoc një person ka ndërruar jetë dhe ende nuk i dimë rrethanat për detaje të tjera ju njoftojmë më vonë”, tha Azizi.

Kryeprokurori i prokurorisë në Gjilanit, Jetish Maloku i tha KALLXO.com ka sqaruar rrethanat e kësaj ngjarjeje.

Maloku ka thënë se i ndjeri ka humbur kontrollin e automjetit me c’ rast ka mbetur varur në një mbrojtëse të urë. Gjatë tentativës për ta nxjerrë nga vetura vozitësi është rrëzuar dhe kjo ka qenë e pa përballueshme” ka thënë Maloku.

Ai ka shtuar se vik’tima po udhëtonte me makinë së bashku me gruan dhe vajzën.

Loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.