Kosova ka befasuar Anglinë midis Southampton duke shënuar gol qysh minutën e parë. Anglia 0-1 Kosova.

Pas një gabimi katastrofik nga mbrojtja angleze, Berisha me presion fitoj topin dhe shënoj për 0-1, raporton Teleshkronja Post.

Shikoni golin e Valon Berishës pas vetëm 38 sekondash lojë në Southampton :

Loading...