Turkey vs Albania LIVE Euro 2020
Formacionet zyrtare të takimit.

Turkey vs Albania në Stamboll sonte nga ora 20:45 në ndeshjen e vlefshme dhe kruciale për eleminatoret Euro 2020.

Ndeshjen Shqipëri vs Turqi LIVE mund ta ndiqni më poshtë përmes linqeve, transmeton Teleshkronja Post.

Pas gjashtë ndeshjeve në Grupin H, Shqipëria renditet e katërta me nëntë pikë, tri më pak se Islanda në pozitën e tretë dhe gjashtë më pak se dy të parat, Franca dhe Turqia.

Linqet për ta ndjekur ndeshjet LIVE : Shiko takimin drejtëpërdrejtë në LINKUN E PARË: Shqipëria vs Turqia LIVE 1 HD. Shiko LIVE në LINKUN E DYTË: Shqipëria vs Turqia LIVE 2 HD. Linku alternativë [3]: Shqipëria vs Turqia LIVE 3.HD/GazetaTeleshkronjaPost/

Loading...