Edhe një tjetër natë e magjishme e Champions League me disa super ndeshje.

Sonte shumë prej tyre pritet të përcaktojnë edhe lideret e grupeve përkatëse, gjithashtu edhe kush do të eleminohet nga kjo garë, shkruan Teleshkronja Post.

Dy ndeshjet më të rëndësishme për sonte janë PSG vs Liverpool dhe Tottenham vs Inter.

Të dy këto takime përcaktojnë fatin e tyre me gjasë në këtë garë

Këtu më poshtë mund ti ndiqni ndeshjet LIVE :

Loading...