Stadiumi “Fadil Vokrri” pamje si të Old Trafford / FOTO

Ndeshja mes Prishtinës dhe Flamurtarit që ishte parashikuar të zhvillohej në fundjavën e kaluar është shtyrë me 27 mars.

Kjo vjen për shkak të gjendjes jo të mirë të terrenit në stadiumin “Fadil Vokrri,” dhe ndeshjeve që do të luaj Kosova.

Ka disa ditë që një grup i punëtorëve janë duke u kujdesur intenzivisht për të rregulluar fushën.

Ata janë parë duke punuar edhe të martën, që stadiumi të jetë në gjendje normale./Teleshkronja Post/