Era si Kim Kardashian para pasqyres

Këngëtarja Era Istrefi ka lënë të gjithë pa tekst me fotografinë e fundit të publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Era Istrefi ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet joshëse.

Këngëtarja është fotografuar para pasqyrës, teksa në fokus kishte vënë të pasmet bombastike, e veshur në bikini.

Era gjatë ditës së sotme ka xhiruar për projektin e ri, ndërsa pas një dite të lodhshme vendosi të relaksohet në pishinë.

Për ndryshe, këto ditë lansohet projekti i Erës, të cilin e sjell për audiencën vendore.

View this post on Instagram

Finger lickin good

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Dy motrat Istrefi shumë shpejtë me duet

Këngëtarja Nora Istrefi kohë të gjatë në skenën muzikore, gjithashtu edhe motra e saj Era Istrefi që është njohur edhe ndërkombëtarisht nuk kanë punuar në asnjë projekt së bashku.

E siç duke kësaj po i vije fundi pasi eshtë konfirmuar se bashkëpunimi që tashmë po përflitet shumë i motrave Istrefi do të ndodhë.

Dy motrat Nora Istrefi dhe Era Istrefi shumë shpejtë do të publikojnë këngën e tyre të re  si duet, transmeton Teleshkronja Post.

Motrat e njohura kanë vendosur që të bëhen bashkë për një këngë e ditëve të fundit ato edhe kanë realizuar skenat për videoklipin që do ta shoqërojë këngën.

 

 

View this post on Instagram

 

Statue of tiredness 💤

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Është menaxheri i Norës, Drilon Furra i cili ka konfirmuar këngën e dyshes me një postim në llogarinë e tij ‘Instagram‘.

‘Coming soon’, ka shkruar ai duke i bashkëngjitur dy imazhe të këngëtareve.