Bebe Rexha me befasi për fansat, i pyet nëse janë gati

Hite ka pafund, por kënga e parë për 2019 po vjen tash nga Bebe Rexha.

Artistja shqiptare me famë në rrafshin ndërkombëtar, Bebe Rexha është duke punuar në këngë të re që pritet të lansohet me 15 shkurt, shkruan lajmi.net.

“2.15 #LastHurrah”, ka shkruar ajo.

“Say my name”, mbetet kënga e fundit e lansuar nga Rexha në nëntor të vitit të kaluar që deri më tani numëron mbi 219 milionë shikime në YouTube.

Ndryshe, këngëtarja shqiptare do të jetë zëri i një personazhi të animuar në “Ugly Dolls”, lajm ky që u bë i ditur para pak ditëve.

View this post on Instagram

2.15 #LastHurrah

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Bebe Rexha puth në buzë nënën e saj ne Grammy Awards (VIDEO)

Një tjetër femër shqipëtare që vodhi vëmendjen në Grammy Awards ishte edhe Bebe Rexha.

Veç paraqitjes tepër provokuese, Bebe nuk e le me kaq, shkruan Teleshkronja Post.

Ndërkohë që po jepte një intervistë gazetarja e pyet për nënën e saj , e cila dukej prapa kamerave.

Pasi këngëtarja e thirri të ëmën pranë vetes , të dyja shkëmbyen një puthje në buzë.

Duket se Bebe nuk i ka problem puthjet në buzë , ditë më parë ajo dhe Rita Ora bënë bujë duke shkëmbyer puthje në buzë me njëra-tjetrën.

për më shumë shikoni videon më poshtë:

Mommaaaa 😭😭😭 @bukierex @enews @giulianarancic

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Jan 29, 2018 at 2:49am PST