Hakan Calhanoglu

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Milan-Brescia e cila po zhvillohet aktualisht në stadiumin San Siro.

Turku Hakan Calhanoglu ka shënuar gol me kokë në minutën e 12-të pas asistimit të Suso.

Momentalisht po zhvillohet minuta e 25 e takimit dhe Milani po fiton minimalisht 1-0, raporton Teleshkronja.

Goli i bukur me kokë nga Hakan Calhanoglu :

Loading...