Super Vinicius Junior dyfishon epërsinë e Realit

Real Madridi ka dyfishuar epërsinë kundër Alaves pak minuta para fundit të ndeshjes.

Pas një aksioni të bukur nga Vinicius Junior dhe Marco Asensios, braziliani arriti ta shënoj një gol të bukur.

Ky është goli nga braziliani, raporton Teleshkronja Post.

Loading...