Vinicius Jr super goal vs leganes 9 january 2019

Real Madridi po e shkatërron Leganes në stadiumin e Santiago Bernaebu.

Super talenti Vinicius Jr po e dëshmon veten e tij para publikut dhe trajnerit Solari, raporton Teleshkronja Post.

Braziliani sapo ka shënuar një super gol pas një aksioni të bukur me bashkëlojtarët.

Ky është super goli i Vinicius :

Loading...