Shpërthejnë tifozët e PSG ndaj Neymar Jr

Paris Saint-Germain sonte po zhvillon ndeshjen e parë për sezonin e ri në Ligue 1 kundër Nimes.

Këtë ndeshje nuk është fituar Neymar Jr, për të cilin e ardhmja i mbetet ende e pa qartë dhe po dëshiron largimin.

Mos dashjen e Neymar Jr që të luaj dhe mos respektin e tij ndaj klubit nuk e kanë duruar fansat e PSG, transmeton Teleshkronja Post.

Kjo sepse sonte gjatë ndeshjes fansat e klubit parisien kanë shpërthyer me ofendime ndaj brazilianit.

Janë publikuar video ku shihen tifozët duke kënduar: “”Neymar, ti bir i ku*ve.”

Loading...
Loading...