Shorti i Champions League: Këto janë çiftet e 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve

Sot në pra 12:00 është shorti për 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve dhe janë mësuar çiftet kundërshtare të cilat do të përballen në këtë fazë.

Shorti u hodh në Nyon të Zvicrës në orën 12:00, dhe nxori disa çifte tejet interesante, raporton Teleshkronja Post.

Ndër ndeshjet më të vështira të kësaj faze do të jenë: Atletico Madridi kundër Juventusit, Manchester Unitedi kundër Paris Saint-Germainit dhe Liverpooli kundër Bayern Munichut.

shorti i liges se kampioneve 2019

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published.