REAGOJNË MBRETËRIT: Është ngushtuar epërsia në ndeshje Real Madrid-Club Brugge.

Real Madridi ka ardhur të goli i parë sonte në minutën e 55. Por, goli i shënuar në këtë minutë ishte shumë i dyshimtë.

Sergio Ramos shënoi me kokë pas asistimit te Karim Benzema, por edhe pse ishte në pozitë jashtëloje dhe goli i kontrollua nga VAR u konsiderua i rregullt.

Sigurisht priten reagime të shumta në këtë rast nga mediat e ndryshme për këtë gol.

Loading...