Real Madridi ka kaluar në epërsi me të hyrë në pjesën e dytë në minuten e 47′ të takimit.

Golin e shënoi uellsiani Gareth Bale pas gabimit trashanik të mbrojtjes së Romës, shkruan Teleshkronja Post.

Bale shënon pas një kohe të gjatë dhe një thatësie pa gola, ashtu siç ishte në krizë ekipi nga kryeqyteti spanjoll.

VIDEO :

 

Loading...