Është këngëtarja më e ndjekur në botën e showbizit botërorë, bëhet fjalë për ex-in e Justin Bieber po cilësohet si femra më e bukur në botë.

Selena Gomes ka bërë një dizajn të veçantë të bikineve ku ka fshehur shenjën e saj në veshkë…pasi ish i dashuri i saj, Justin Bieber është parë duke e kërkuar atë në rrjetet sociale.

25 vjeçarja ka dizajnuar veshje edhe të tjera, enkas, për shkak të shenjës së saj tek veshkat ku është bërë operacion me 2017.

Ajo është dashur të transplantojë veshkën pasi që ajo ishte dëmtuar nga Lupusi.

Linja e saj e veshjeve –quhet Krahs Swim-dhe është debutim në këtë treg i shoqes se Selenas, Theresa Mingus.

“Selena x Krahs Swim” do të lansohet të enjten (javën e ardhëshme), transmeton Teleshkronja Post.

Ndërsa kjo foto e postuar nga ajo ka thyer rekord si fotoja që ka marrë në kohë rekorde 1 milion pëlqime në Instagram, për 11 minuta.

View this post on Instagram

throw b

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Loading...