Juventus dhe Inter po zhvillojnë takimin në stadiumin Giuzepe Meaza në kuadër të Series A.

Klubi bardh e zi ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër Interit, e cila po zhvillohet për momentin.

Në minutën e 62-të të ndeshjes, Cristiano Ronaldo e shënoi golin e parë të ndeshjes për Juventusit, raporton Teleshkronja Post.

Supergoli i portugezit me këmben e majtë :

Me këtë realizim CR7 arrinë rekord në karrierën e tij, duke shënuar golin e 600-të për klube./TeleshkronjaPost/

Loading...