Artistja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora së fundi po qëndron në Tokio në kuadër të turneut të saj botëror ‘Phoenix’.

Përveç fotografive dhe video nga performancat atje, 28 vjeçarja poashtu ka publikuar një video gjatë përgatitjeve ku u shfaq vetëm në të brendshme.

Sensuale dhe mjaft seksi Rita ka bërë lëvizje provokuese para pasqyrës duke treguar format trupore dhe se është mjaft fit./TeleshkronjaPost/

Loading...