Brahim Diaz ka luajtur vetëm 24 minuta me Real Madridit që kur u ble në janar të këtij viti nga Manchester City.

Por, me ardhjen e Zinedine Zidane, talenti 19-vjeçar spanjoll shpreson të ndryshojnë rrënjësisht gjërat, raporton Gazeta Express.

Ai po jep maksimumin në stërvitje dhe në një video të publikuar nga AS, Diaz e kalon pa shumë probleme Raphael Varanen dhe shënon gol.

Loading...