Rikthehet Bundesligam Bayerni – Hoffenheim, formacionet zyrtare

Loading...

Bundesliga kthehet sonte me pjesën e dytë të stinorit me ndeshjen mes Hoffenheimin dhe Bayern Munich, duke filluar prej orës 20:30 në kuadër të xhiros së 18-të.

Bayerni pozicionohet në vendin e dytë me 36 pikë, 6 më pak se Borussia Dortmundi në krye, kurse Hoffenheim mban pozitën e shtatë në tabelë me 25 pikë.

Në pesë ndeshjet e fundit mes tyre, Bayerni i ka fituar dy ndeshje, aq ka fituar edhe Hoffenheim, kurse një ndeshje ka përfunduar pa fitues.

Hoffenheim:

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *