Pasi pranoi gol në minuten e 6’të, reagoi Real Madridi dhe ka barazuar rezultatin.

Girona nuk e mbajti shumë epërsinë pasi Reali i kthej barazpeshap me golin e minutës së 17, transmeton Teleshkronja Post.

Golin e shënoi Lucas Vasquez kundër Girona :

Loading...