Real Madrid vs Arsenal LIVE (Drejtëpërdrejtë)

Pas pak minutash, nga ora 01:00 fillon ndeshja e dy gjigandëve evropian në FedExField Stadium në Shtetet e Bashkuara.

Real Madridi dhe Arsenali përballën në kuadër të International Champions Cup, raporton Teleshkronja Post.

Të dy klubet kanë publikuar skemat zyrtare për ndeshjen miqësore për përgatitjet parasezonale. Shikoni KËTU.

Ndërsa takimin Real Madrid vs Arsenal mund ta ndiqni LIVE në linqet e më poshtme, nëse njëra nga lidhjet nuk funksionon provoni lidhjen apo vegëzen tjetër.

Real Madrid – Arsenal LIVESTREAMING HD 1

Dhoma e zhveshjes së Arsenalit :

Dhoma e zhveshjes së Real Madridit:

Loading...
Loading...