Rayo Vallecane pret Realin, formacionet zyrtare

Të bardhët janë në kërkim të fitores në Rayo Vallecano në ndeshjen e tyre të dytë të javës (ora 20:45).

Real Madrid viziton Rayo Vallecano për ndeshjen e 35 në LaLiga. Ka vetëm katër ndeshje të mbetura në garë, dy në shtëpi dhe dy si mysafirë.

Loja në Vallecas do të jetë ndeshja e parafundit për ndeshjen e Zidane, dhe ndeshja e tyre e dytë e javës, pas lojës Getafe të enjten, transmeton Teleshkronja Post.

Të dy ekipet kanë publikuar formacionet zyrtare :

Loading...