Real Madrid viziton Parc des Princes për tu takuar me Paris Saint-Germain në ndeshjen e tyre të parë në Grupin A të Ligës së Kampionëve.

Gareth Bale më në fund u bashkua me Eden Hazard dhe Karim Benzema në sulmin e Madrilenëve, shkruan Teleshkronja Post.

PSG janë pa Neymar, Kylian Mbappe dhe Edinson Cavani, megjithëse Keylor Navas starton kundër klubit të tij të mëparshëm.

PSG: Keylor Navas; Meunier, Silva, Kimpembe, Bernat; Marquinhos, Gueye, Verratti; Sarabia, Icardi, Di Maria.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Varane, Militao, Mendy; Casemiro, Kroos, James; Bale, Hazard, Benzema.

Shikoje LIVE ndeshjen, e cila fillon nga ora 21:00 :

Shiko LIVE takimin Paris Saint-Germain vs Real Madrid.

Loading...