Francezi ka arritur në Madrid nga Paris Saint-Germain për një vit huazim kurse Keylor Navas është zyrtarizuar në PSG.

Areola do ti shtrohet në teste mjekësore javën e kaluar dhe ka arritur në stadiumin Santiago Bernabeu si zëvendësim i Thibaut Courtois.

Mirpo, ajo që ka rrëmbyer vëmendjen është video e prezantimit të Keylor Navas tek klubi parisien, shkruan Teleshkronja Post.

Një prezantimin në stilin “Like a Boss” duke u shfaqur me një kostum, ku më pas nxjerrë fanelën e PSG nga qanta :

Loading...