agim-ramadani-izet-demaj

Polici i vrarë, Izet Demaj ishte bashkëluftëtar i Agim Ramadanit, reagon bashkëshortja e komandantit

Bashkëshortja e komandantit legjendar, Agim Ramadani, Shukrie Ramadani ka reaguar pas vrasjes së policit nga Istogu, Izet Demaj.

Ky i fundit mbeti i vdekur pas shkëmbimit me armë zjarri me një grabitës së bankave.

“Lajmi për vrasjen e oficerit të policisë Izet Demaj, ushtarit të Koshares, hijes mbrojtëse të komandant Rrustem Berisha,na tronditi thellë. Ngushëllime të përzemërta familjes Demaj, shokëve ,miqve dhe të gjithë pjestarëve të policisë! I dashuri Izet,i dashte dhe çmove heronjtë aq fort sa sot në prag festash u bëre pjesë e tyre,Lavdi dëshmor roje e përjetshme heroike e Lirisë së Kosovës”, ka shkruar ajo në Facebook.

Express ka raportuar nga fillimi për këtë rast. Ngjarja ka ndodhur gjatë pasdites së sotme, kur një person i armatosur dyshohet se kishte tentuar të hyjë për të grabitur në një nga bankat në këtë komunë.

Në këtë rast për të parandaluar vjedhjen, policia e Kosovës dhe i dyshuari kanë shkëmbyer armë zjarri. Në vend të ngjarjes vdiq i dyshuari ndërkaq, polici Izet Demaj 42- vjeçar ka vdekur në Spital të Pejës.

Loading...

5 thoughts on “Polici i vrarë, Izet Demaj ishte bashkëluftëtar i Agim Ramadanit, reagon bashkëshortja e komandantit”

 1. Excellent goods from you, man. I have take into account your stuff previous
  to and you are simply extremely fantastic. I really like what you’ve obtained here, certainly like what you are saying and
  the best way during which you say it. You make it enjoyable and you continue to care for to stay it sensible.
  I can not wait to read much more from you. This is actually
  a wonderful website.

 2. Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or something.
  I think that you can do with a few pics to drive the message home a little
  bit, but instead of that, this is wonderful blog. A fantastic read.
  I will definitely be back.

 3. Attractive section of content. I just stumbled
  upon your weblog and in accession capital to assert that I get actually enjoyed
  account your weblog posts. Anyway I will be subscribing in your feeds or even I fulfillment you get
  admission to consistently fast.

Leave a Reply

Your email address will not be published.