Penalltia më qesharake që e keni parë ndonjëherë

Ndeshja mes Hapoel Tel Aviv dhe Hapoel Beer Sheva është akorduar penalltia më qesharake e historisë së futbollit.

Lojtari i Hapoel Beer Sheva, Ben Sahar ai që është kthyer në gazin e botës bashkë me shokun e skuadrës, transmeton Teleshkronja Post.

Pasi portieri pret penalltinë, ai bashkë me një shok skuadre shkojnë drejt topit për ta shtyrë në rrjetë, por ata janë përplasur sikur të ishin dy amatorë.

VIDEO :

 

Loading...