Merkatoja është e mbyllur më 2 shtator dhe gjigantët evropian të futbollit përfunduan lëvizjet dhe transferimet gjatë verës.

Një nga transferimet më të spikatura të verës ishte Keylor Navas tek PSG, i cili u shkëmbye me Alphonso Areola, tash portier i Real Madridit.

Menjëherë pasi u prezantua tek Paris Saint-Germain, Keylor Navas nuk harroj ta falenderoj klubin me të cilin fitoj tre Liga të Kampionëve rresht.

Videon e postoj në rrjetin social Instagram, ku emocionoj shumë tifoz të Real Madridit, të cilin e kishin favorit sa i përket portierëve.

View this post on Instagram

GRACIAS

A post shared by Keylor Navas Gamboa (@keylornavas1) on

Loading...