Kadri-veseli-nasim-haradinaj-PDK

“Kadrinë po e sulmojnë nga të gjitha anët, andaj du me ia bë një argat. Edhe nëse nuk jam në listë do e ndihmoj si anëtar i thjeshtë. S’ka kurrgjë të fshehtë këtu”

Kështu tha sot në Prishtinë, Nasim Haradinaj, një kafe rasti me shokë lufte, transmeton Teleshkronja Post.

Disa postime të Haradinajt shprehin simpatinë ndaj Partisë Demokratike të Kosovës dhe Kadri Veselit :

“E di që kam me humb drejtorinë, kam me u prish me shumë, me familje, me shoqata, por kam vendos me ia bërë një argat PDK-së”, citohet të këtë thënë Nasim Haradinaj.

Sipas burimit të Kosova.info, ai ka thënë se, më mirë deputet i PDK-së e në opozitë, sesa ministër i Ramushit.“Pavarësisht a i vyej, a jo, argatin prej meje e ka”, ka thënë Haradinaj.

Loading...