Real Madridi fillimisht kaloi në epërsi ndaj Celta Vigos, por pas pak goli u anulua.

Pas një krosimi nga këndi, Toni Kroos, topi arriti tek këmbët e Modriç, i cili realizoj një supergol, raporton Teleshkronja Post.

Goli fillmisht u pranua, por pastaj doli se Varane kishte penguar portierin dhe ishte offside.

Goli i anuluar nga VAR :

Goli i Iscos pas një super aksioni individual i Marco Asensios dhe kombinimit me Benzeman :

Loading...