Manchester United – PSG, formacionet zyrtare / FOTO

Sonte nga ora 21:00 rikthehet Champions League me një nga ndeshjet kryesore të muajit shkurt mes Man United dhe PSG.

Parisienët vizitojnë Old Trafford pa Neymar dhe Cavanin, por me Mbappen në sulm, raporton Teleshkronja Post.

Në anën tjetër Marcus Rashford dhe Martial i prinë sulmit të skuadrës së Ole Gunnar Solskjaer.

Të dy klubet kanë publikuar formacionet zyrtare, ku synojnë fitoret e para në UCL për vitin 2019.

Formacionet e zyrtare të dy ekipeve:

Loading...