Luka Modriç shënon super gol dhe vulos fitoren e Real Madridit / Video

Luka Modriç ka shënuar një gol mjaft të bukur në fundin e ndeshjes Valladolid vs Real Madridi.

Kroati 33 vjeqarë pas një pasimi të pranuar dribloi në mënyrë përfekte mbrojtësin kundërshtarë dhe duke shënuar super gol.

Me këtë shënim të Modriç Real Madridi ngriti epërsinë në 1-4, duke vulosur fitoren pas 3 humbjesh rresht./teleshkronjapost.info/

Lexo raporting e plotë dhe golat e ndeshjes: Fiton me rikthim Real Madridi, frymëzohe nga Benzema / Video.

Loading...