Luana është prapë në qendër të vëmendjes me dukjen e saj (Foto)

Publikimi i fotografive në rrjetet sociale që vënë në pah dukjen e Luana Vjollcës tashmë është përditshmëri në profilet e bukuroshes shqiptare.

Moderatoja e njohur kujdeset që të jetë sa më afër fansave të saj me anë të fotografive dhe videove që i poston në Instagram.

Ndërsa çdo fundjavë, admiruesit e saj mezi presin ta shohin se si do të shfaqet prezantuesja televizive.

Nga imazhet e publikuara në rrjetet sociale, Luana shfaqet shumë atraktive me flokë të lidhura.

Ajo ka veshur një fustan me pjesën e dekoltesë mjaft të hapur duke i treguar ‘asetet’ e saj të bujshme.

Biondja e famshme i ka publikuar edhe disa imazhe në InstaStory, për të treguar momentet e përgatitjes së saj.

Ndryshe, Luana e ka kaluar shifrën prej një milionë ndjekësve në Instagram, derisa fotografitë që ajo i publikon marrin dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë.

Loading...

Një mendim mbi “Luana është prapë në qendër të vëmendjes me dukjen e saj (Foto)”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.