Lord Bendtner

Ish-lojtari i Arsenalit dhe Juventusit, Nicklas Bendtner, po vazhdon përveç skandaleve në fushë, ai po vazhdon edhe me ato jashtë fushave.

Sulmuesi 31 vjeqarë, aktualisht lojtarë i Kopenhagës në Danimarkë, ka zgjuar vëmendjen e mediave me veprimin e fundit me të dashuren e tij, transmeton Teleshkronja Post.

‘Lord Bendtner’ siç njihet nga tifozët e futbollit ka postuar një video në rrjetet sociale me të dashuren e tij, ku ajo shihet lakuriq duke kërcyer nën ritmet e muzikës.

E dashura e Bendtner quhet Philina Roepstorff, modele dhe influencere e rrjetit social, Instagram :

Loading...