LIVE: Arsenal vs Manchester United

share

Arsenali dhe Manchester United do të përballen në ‘Emirates Stadium’ nga ora 17:30, sfidë e vlefshme për xhiron e 30 në Premierligë.

Arsenalit i duhet patjetër fitorja që të mbetët në luftë për top 4, ndërsa Manchester United me fitore do rënditej në vendin e tretë.

Ndeshjet Arsenal – Manchester United mund ta ndiqni drejtë për drejtë në linqet dhe videon e më poshtme, e cila fillon brenda 5 minutave:

Gjithashtu mund ta shikoni tek: Arsenal vs Manchester United Livestreaming 1

Pëlqeni faqen tonë për lajmet e fundit
Loading...