Kim Kardashian probleme me lëkuren

Lëkura e irrituar e Kim Kardashian dhe lufta me psoriazen

Njihet si një nga femrat më seksi dhe më të famshme në botën e showbiznesit botërorë, por nuk e ka problem të shfaqë problemet e saj edhe publikisht.

Bëhet fjalë për yllin televiziv, Kim Kardashian, e cila e tregon lëkurën e irrituar në betejën e saj të vazhdueshme me psoriazën, shkruan Teleshkronja Post.

Kim zgjodhi si zakonisht rrjetin social “Instagram” për të zbuluar tek fansat e saj për betejën e saj të tanishme me sëmundjen e lëkures.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni gjendjen e lëkures së Kim Kardashian.

Gjithashtu disa nga postimet e fundit të gruas së Kanye West në Instagram, ku është një nga personat më të ndjekur në këtë rrjet social:

 

 

View this post on Instagram

 

I miss my babies! I took North with me to Montreal last week ✈️👗

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

View this post on Instagram

 

morning

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Loading...