Barcelona i është dhënë një shtytje përpara takimit të tyre në Ligën e Kampionëve me Borussia Dortmund ndërsa Lionel Messi u kthye në stërvitje me grupin të dielën.

Me këtë duke qenë seanca e tij e parë, megjithëkëtë, mbetet jashtëzakonisht e pamundur që ai të paraqitet në Gjermani, por prania e tij pa dyshim që do të vijë si një ngritës për shokët e tij të skuadrës.

Katalanasit do të stërviten përsëri të hënën para se të udhëtojnë në Gjermani dhe Messi të mund të udhëtoj me ekipin, edhe nëse ai nuk është i aftë të luajë.

Messi e konfirmon edhe sa do jetë jashtë fushave shkaku i dëmtimit./GazetaTeleshkronja/

Loading...