k-metaj-istog-grabitje-polici

Gazeta “Bota sot” ka mësuar se grabitësi i bankës në Istog dyshohet të jetë K.Metaj.

I njëjti mbeti i vr.arë pas shkëmbimit me arme me pjesëtarët e Policisë së Kosovës.

Për fat të keq nga kjo përleshje ka mbetur i vd.ekur një polic pas të shtënave me armë, bëhet fjalë për Izet Demaj i cili nuk ka mundur që t’i mbijetoj plagëve të marra dhe ka vde.kur para pak orësh në spital.

Shiko : Dikur Albin Kurti mbante fjalim në odën e hajnit të vr.arë në Istog

Foto :

k-metaj-istog-grabitje-polici

Loading...