Kosova vs Bullgaria – LIVE Drejtëpërdrejt

Sonte luhet ndeshja Kosovo vs Bulgaria LIVE ndeshja, e cila luhet në Stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë nga ora 20:45.

Ky është takimi i parë në histori për përfaqësuesen tonë sa i përket kualifikimeve për Euro 2020 që nga pranimi në UEFA dhe FIFA në vitin 2016.

Bullgaria, Kosova, Anglia, Mali i Zi dhe Republika Çeke të gjitha bëjnë pjesë në Grupin A kualifikues.

Ndeshja Kosova vs Bullgaria LIVE mund ta ndiqni më poshtë, përmes linqeve dhe videos, zgjedhja është e juaja.

Kosova vs Bullgaria LIVESTREAM

Kosova – Bullgaria Livestreaming 1

Kosova – Bullgaria Livestreaming 2

Kosova – Bullgaria Livestreaming 3

Loading...