kadri veseli opozite

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka pranuar rezultatin e zgjedhjeve.

‘PDK-ja do të kalojë në opozitë. Por ne do të vazhdojmë t’i shërbejmë kombin dhe shtetin. I jam mirënjohës mijëra njerëzve që i takuam këto ditë”, tha ai konferencë për media.

Video e plotë nga konferenca për medie e Partisë Demokratike, transmeton Teleshkronja Post:

Loading...