Juventus vs Atletico de Madrid LIVE

Nga ai i cili pritet, Cristiano Ronaldo, do të përpiqet ta frymëzojë Juventusit drejt një rikthimi pothuajse të pamundur kundër Atletico Madridit në ndeshjen e kthimit të 1/16 e finales në Ligën e Kampionëve sonte në Torino.

Juventusi pothuajse e ka siguruar titullin në Serie A me 11 ndeshje të mbetura deri në fund, por fokusi i bardhezinjve është Liga e Kampionëve, e cila sonte do të jetë më shumë se një sfidë për ta.

Nëse eleminohen pa dyshim do ishte dështim i Allegrit dhe ekipit, pasi kanë investuar shumë sidomos për ta fituar Ligën e Kampionëve.

Loading...
Loading...