Juventus në epërsi, gol i bukur nga Cristiano Ronlado / Video

Juventus ka kaluar në epërsi në fund të pjesës së parë kundër ekipit holandez Ajax.

Një kundërslum i shpejtë nga lojtarët e Juves, ku Ronaldo dhe Cancelo bashkëpunojnë bukur dhe shënon Ronaldo me kokë.

Goli i bukur me kokë nga Cristiano Ronaldo, pas rikthimit nga lëndimi, raporton Teleshkronja Post.

Loading...