Pas ndeshjes kundër Manchester United dhe ndeshjes kundër Juventus, Nerazzurri janë vendosur të përballen me Spurs në stadiumin Tottenham Hotspur në ndeshjen e tyre të fundit të ICC.

Ndërsa këto janë skuadrat e përzgjedhura nga të dy trajnerët si startues në takimin i cili fillon nga ora 16:06 CEST.

Formacioni zyrtarë i Interit: 1.Handanovic; 33.D’Ambrosio, 6.De Vrij, 37.Skriniar; 87.Candreva, 5.Gagliardini, 77.Brozovic, 12.Sensi, 29.Dalbert; 44.Perisic, 70.Esposito.

Formacioni zyrtarë i Tottenham: 1.Lloris; 16.Walker-Peters, 6.Sanchez, 5.Vertonghen, 3.Rose; 17.Sissoko, 28.Ndombele; 11.Lamela, 8.Winks, 27.Lucas Moura; 10.Kane.

Loading...