Cristiano Ronaldo ka shënuar edhe golin e dytë kundër Atletico madrid në minuten e 48’të.

Pas një harkimi të bukur në zonë, Ronaldo shkëputet lartë mes dy mbrojtësve dhe shënon, raporton Teleshkronja Post.

Goli i super Cristianos :

Loading...