Juventusi ka arritur të marr një pikë në fushën e vështirë të Wanda Metropolitanas, ndaj Atletico Madridi që u mbyll 2-2.

Cristiano Ronaldo dihet se nuk është i mirëpritur në këtë stadium, pasi pothuajse sa herë ka luajtur ka shënuar.

Madje portugezi u fishkëllye gjatë gjithë ndeshje nga tifozët sa herë që e prekte topin.


Fati i Jan Oblak që topi shkoi ngjitur me shtyllën, por për disa sekonda stadiumi heshti.

Ronaldo përfitoi nga kjo dhe me gjeste, sikur tha se pse tani nuk fishkëlleni.

Loading...